Prezentace pps - Barevná Moskva

Nejde-li Vám prezentace pps Barevná Moskva stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Moskva je jedním z největších měst v Evropě, je kulturním centrem země s asi 60 univerzitami a množstvím dalších vysokých škol, kostelů, divadel, muzeí a galerií. Historické centrum je staré stovky let, v jeho středu se rozkládá trojúhelníkový Kreml, prohlášený spolu s Rudým náměstím v roce 1990 za světové kulturní dědictví UNESCO.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, zima, sníh, led, řeka, Něva, mosty, chrámy, ulice, fontány, noc, Moskva, Rusko,

Prezentaci pps Barevná Moskva jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 14. 08. 2011 si prezentaci stáhlo 571 návštěvníku.

Prezentaci pps Barevná Moskva pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Misiczka.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 8,20 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Barevná Moskva můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.