Prezentace pps - Antigua a Barbuda

Nejde-li Vám prezentace pps Antigua a Barbuda stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Antigua a Barbuda je malý středoamerický ostrovní stát v severní části souostroví Malých Antil, má velmi členité pobřeží, lemované korálovými útesy. Pobřeží na východě Atlantiku a na západě Karibského moře je dlouhé 153 km.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, příroda, krajina, skály, palmy, pláže, zálivy, moře, město, rekreace, hotel, bazény, ostrovy, Antigua, Barbuda, Malé Antily, Střední Amerika,

Prezentaci pps Antigua a Barbuda jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Ostrovní státy.

Od 06. 09. 2011 si prezentaci stáhlo 914 návštěvníku.

Prezentaci pps Antigua a Barbuda pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Sikila.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 10,7 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Antigua a Barbuda můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.