Prezentace ppsx - 50 států USA

Nejde-li Vám prezentace ppsx 50 států USA stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Washington, D.C. je hlavní město Spojených států amerických, sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu. Zaujímá celé území federálního distriktu District of Columbia, nacházejícího se na východě Spojených států, v Jihoatlantské oblasti jižního regionu USA.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, města, státy, Amerika, USA, Jižní Amerika, Severní Amerika,

Prezentaci ppsx 50 států USA jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Severní Amerika.

Od 27. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 81 návštěvníku.

Prezentaci ppsx 50 států USA pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la pc.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,46 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - 50 států USA můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.