Prezentace ppsx - 20 nejzdravějších nápojů

Nejde-li Vám prezentace ppsx 20 nejzdravějších nápojů stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Dodržování pitného režimu je jednou z podmínek bezproblémového fungování organismu. Pití nápojů bohatých na důležité vitaminy a minerály nás může chránit před vysokým tlakem, rakovinou i řídnutím kostí. Voda tvoří 50 až 70 procent celé naší hmotnosti. Právě díky ní probíhá v organismu téměř každá chemická reakce. Tekutiny ovlivňují látkovou výměnu, udržují konstantní tělesnou teplotu, dodávají nám potřebné vitaminy, minerály i stopové prvky. Nedostatek tekutin způsobuje zhoustnutí krve, čímž se snižuje tlak, zatěžuje se srdce, zhorší se průtok krve vlásečnicemi a vzniká riziko trombózy. Odborníci sestavili žebříček 20 nejvhodnějších nápojů, které uhasí žízeň, osvěží, zahřejí a posílí vaše zdraví.

Klíčová slova: prezentace, ppsx, fotografie, obrázky, text, informace, pití, voda, káva, čaj, džus, šťáva, nápoj, zdraví,

Prezentaci ppsx 20 nejzdravějších nápojů jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Různé .

Od 11. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 87 návštěvníku.

Prezentaci ppsx 20 nejzdravějších nápojů pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Petr.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,73 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - 20 nejzdravějších nápojů můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.