Prezentace pps - 20 francouzských melodií

Nejde-li Vám prezentace pps 20 francouzských melodií stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Non Je Ne regrette Rain; Et Maintenant; Apres Toi; C'est Si Bon; Dolce Paola; Donne Moi Ma Chance; Non Je Ne regrette Rain; France Classics Accordeon; Il est cinq heure paris Paris s'eveille; Je t'adore; La Derniere Valse; La Mamma; La Vie En Rose; L'important C'est La Rose; Paris Au Mois Septembre; San Toi Ma Mie; She; Toi et Moi; Sous Le Ciel De Paris; Mademoiselle Ninette

Klíčová slova: prezentace s hudbou, francouzské melodie,

Prezentaci pps 20 francouzských melodií jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 29. 08. 2011 si prezentaci stáhlo 570 návštěvníku.

Prezentaci pps 20 francouzských melodií pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Joske Vermeulen.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 3,88 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - 20 francouzských melodií můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.