Prezentace pps - Přehrady v Jizerských horách

Nejde-li Vám prezentace pps Přehrady v Jizerských horách stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Když řeknete Jizerské hory, někdo si představí léto, jiný zimu a někoho nejvíce upoutala krása jizerských přehrad - Josefův Důl, Souš, Bedřichov, Mšeno, Harcov, Fojtka, Mlýnice. Mezi ty evidentně patří i autor krásných fotografií v této prezentaci. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, příroda, přehrada, Josefův Důl, Souš, Bedřichov, Mšeno, Harcov, Fojtka, Mlýnice, Jizerské hory, Česká republika ,

Prezentaci pps Přehrady v Jizerských horách jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 28. 07. 2016 si prezentaci stáhlo 274 návštěvníku.

Prezentaci pps Přehrady v Jizerských horách pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Bohumil Žďárský.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 9,52 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Přehrady v Jizerských horách můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.