Prezentace ppsx - Pražské pamětihodnosti

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražské pamětihodnosti stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Alexandros Washburn - Praha je okouzlující město, do kterého se hned zamilujete. Ale vždycky se musíte podívat skrze tu krásu na to, díky čemu je to město živé. A to jsou lidé, kteří se v něm rozhodli žít. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Kampa, Klementinum, Belveder, Prašná brána, Staroměstská radnice, Novoměstská radnice, Písecká brána, Praha, Česko,

Prezentaci ppsx Pražské pamětihodnosti jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 02. 03. 2016 si prezentaci stáhlo 375 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražské pamětihodnosti pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,15 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražské pamětihodnosti můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.