Prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 8

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražské kostely a kostelíky 8 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Chrám Panny Marie Sněžné byl založen roku 1347 císařem Karlem IV. (podle dobových zápisů byl založen dne 3. září 1347, tedy jeden den po korunovaci Karla IV. a Blanky z Valois) jako trojlodní bazilika a budoucí korunovační chrám s klášterní svatyní řádu karmelitánů. Současná podoba chrámu zahrnuje z původního monumentálního projektu pouze kněžiště (presbytář) a ambit.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, kostely, kostelíky, kostel Panny Marie Sněžné, Nejsvětějšího srdce Páně, sv. Vavřince, sv. Voršily, kostelík sv. Kosmy a Damiána, Emauzy, Kaple Božího hrobu, Kaple Kalvárie, Praha, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 8 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 09. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 128 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 8 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,56 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 8 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.