Prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 7

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražské kostely a kostelíky 7 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Strahovský klášter, plným názvem Královská kanonie premonstrátů na Strahově, je nejstarší premonstrátský klášter v Čechách, založený roku 1143, a jedna z nejvýznamnějších architektonických památek České republiky. V klášteře sídlí také Památník národního písemnictví, součástí kláštera je slavná Strahovská knihovna a obrazárna.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, kostel sv. Vavřince, sv. Rocha, sv. Havla, Kaple Jezulátka, Basilika Nanebevzetí Panny Marie, Strahovský klášter, Chrám Matky Boží před Týnem, kostely, kostelíky, chrám, klášter, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 7 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 03. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 135 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 7 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,75 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 7 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.