Prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 6

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražské kostely a kostelíky 6 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kostel sv. Petra byl postaven jako románská bazilika v druhé polovině 12. století jako farní kostel zaniklé osady Poříčí. Byl několikrát přestavován a dnešní podoba je převážně gotická. Při opravě kostela (1913–1914) začal důkladný archeologický a stavebně historický a průzkum. Byly objeveny hlavně základy románské baziliky, také další románské a gotické prvky. Po tomto průzkumu následovala nová oprava interiéru a restaurování oltářních obrazů (1929–1936).

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, kostel sv. Benedikta, Narození Páně, Panny Marie Andělské, sv. Norberta, sv. Jana Nepomuckého, sv. Josefa, sv. Klimenta, sv. Petra na Poříčí, vitráže, zvonice, fara, Loreta, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 6 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 14. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 156 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 6 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,01 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 6 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.