Prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 4

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražské kostely a kostelíky 4 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Nejstarší dochovanou sakrální stavbou na území Prahy 7 a zároveň jednou z nejstarších církevních památek Prahy je kostel sv. Klimenta. Památkáři tvrdí, že se tato stavba řadí k nejstarším církevním památkám Prahy. Svědčí o tom i jméno světce, sv. Klimenta, jemuž je zasvěcen např. kostelík na Levém Hradci, založený knížetem Bořivojem už koncem 9. století,.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Betlémská kaple, kostelík sv. Klimenta, kostely, sv. Jiljí, sv. Antonína, sv. Mikuláše , Panny Marie Vítězné, sv. Josefa, sv. Jakuba, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 4 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 12. 05. 2017 si prezentaci stáhlo 230 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražské kostely a kostelíky 4 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,31 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražské kostely a kostelíky 4 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.