Prezentace pps - Praha

Nejde-li Vám prezentace pps Praha stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V Praze je nejstarší stále existující a také nejkrásnější gotický Karlův most (dříve Kamenný), postavený Petrem Parléřem v polovině XIV. století mezi Starým Městem a Malou Stranou. Byl však zřejmě až třetí v pořadí, neboť tu stával nejprve asi most dřevěný, nahrazený kamenným, Juditiným, jehož zbytky najdeme na obou březích. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, panorama, Pražský hrad, lampy, Relikviář sv. Maura, katedrála, chrám sv. Víta, vitráže, mosty, řeka, Vltava, socha, Bedřich Smetana, Antonín Dvořák, náměstí, Staroměstské, orloj, kostel Matky Boží před Týnem, sv Mikuláše, interiér, královská cesta, domy, ulice, Obecní dům, Prašná brána, Karlův most, Národní divadlo, Stavovské, Strahovský klášter, Národní muzeum, Praha, Česká republika, Evropa,

Prezentaci pps Praha jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 13. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 487 návštěvníku.

Prezentaci pps Praha pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Delza.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 8,85 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Praha můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.