Prezentace ppsx - Portréty Americké občanské války

Nejde-li Vám prezentace ppsx Portréty Americké občanské války stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Americká občanská válka (1861–1865), válka Severu proti Jihu, byl ozbrojený konflikt, jenž probíhal na severoamerickém kontinentu mezi státy Unie a Státy konfederace, což byla koalice jedenácti amerických států, které se chtěly odtrhnout od Unie.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, dobové, 19 století, portréty, válka, Americká občanská válka, válka Severu proti Jihu, obrázky,

Prezentaci ppsx Portréty Americké občanské války jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 19. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 123 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Portréty Americké občanské války pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la YO.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Portréty Americké občanské války můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.