Prezentace ppsx - Podzim v lese

Nejde-li Vám prezentace ppsx Podzim v lese stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Hříbky patří k houbám, nad jejichž nálezem srdce každého houbaře zaplesá. Bývají nejcennějšími nálezy v našem košíku a předmětem chlouby před našimi kamarády nebo v internetových diskuzích. Jejich obliba je zapříčiněna jejich delikátní chutí a všestranným využitím v kuchyni, ale důležitou roli hraje jistě i to, že při sběru jejich sběru nehrozí vážná záměna či otrava, takže je můžeme sbírat s minimem rizika.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, Hřib, Liška, Muchomůrka, houba, les, podzim, roční období,

Prezentaci ppsx Podzim v lese jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Roční doby.

Od 18. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 98 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Podzim v lese pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la BM.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,08 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Podzim v lese můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.