Prezentace ppsx - Podzim a zima 2019

Nejde-li Vám prezentace ppsx Podzim a zima 2019 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Podzim je jedno ze čtyř ročních období, je to přechod mezi létem a zimou. V klimatických podmínkách mírného pásu se právě na podzim sklízí většina úrody a opadavé listnaté stromy ztrácejí listí. Dny se krátí, ochlazuje se, více prší. Pod pojmem podzim si vybavíte nejspíše pouštění draků, sběr ovoce nebo sbírání listí. Zima je jedno ze čtyř ročních období mezi podzimem a jarem střídajících se v mírných a polárních oblastech. Na severní polokouli nastává zima v době, kdy je na jižní polokouli léto, a obráceně. Astronomická zima začíná o zimním slunovratu, kdy je nejdelší noc a nejkratší den. Je obdobím s nejnižšími teplotami.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, rostliny strom, sníh, led, rampouch, mráz, podzim, zima, roční doba ,

Prezentaci ppsx Podzim a zima 2019 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Roční doby.

Od 26. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 67 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Podzim a zima 2019 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la alena jůzová.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 14,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Podzim a zima 2019 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.