Prezentace ppsx - Pat Boone

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pat Boone stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Americký zpěvák Pat Boone (nar. 1934) zpíval ve 2. polovině 50. let nejen rokenroly, ale ještě větší úspěchy sklízel ve sladkých baladách. Postupně se na jeho repertoáru začalo objevovat country a písničky s křesťanským charakterem. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, Pat Boone, April Love, Bernadine, He's Got The Whole World In His Hands, King Of The Road, Love Letters In The Sand, Will You Still Love Me Tomorrow, Red Roses For a Blue Lady, Tennessee Waltz, Speedy Gonzales, My Happiness ,

Prezentaci ppsx Pat Boone jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 03. 06. 2017 si prezentaci stáhlo 241 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pat Boone pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Joske Vermeulen.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 3,53 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pat Boone můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.