Prezentace ppsx - Panský lom

Nejde-li Vám prezentace ppsx Panský lom stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Panský lom je přírodní památka ev. č. 11171 jižně od města Liberec v okrese Liberec. Chráněné území se nalézá západně od městské části Pilínkov, pod Hlubockým hřebenem a Černým vrchem Ještědsko-kozákovského hřbetu. Chráněné území je v péči Krajského úřadu Libereckého kraje.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, příroda, lom, restaurace, přírodní památka, Liberecký kraj, Panský lom, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Panský lom jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 04. 06. 2020 si prezentaci stáhlo 58 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Panský lom pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Bohumil Žďárský.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 13,0 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Panský lom můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.