Prezentace ppsx - Památky v Karlovarském kraji

Nejde-li Vám prezentace ppsx Památky v Karlovarském kraji stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století na místě starého slovanského hradiště (starý Loket). První známá přestavba hradu byla již v době krále Václava I. (1205-1253). Další stavební úpravy a přístavba byly prováděny za Jana Lucemburského (1296-1346), který hrad často využíval jako dočasné sídlo královského rodu. Zároveň s hradem bylo opevněno i město Loket.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Bečov nad Teplou, město, kostel sv. Jiří, hrad, zámek, Loket, město, hrad, kostel sv. Václava, děkanství, radnice, Teplá, klášter, Kostel Zvěstování Páně, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Památky v Karlovarském kraji jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 14. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 391 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Památky v Karlovarském kraji pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,82 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Památky v Karlovarském kraji můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.