Prezentace ppsx - Ovoce a zelenina

Nejde-li Vám prezentace ppsx Ovoce a zelenina stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Granátovníky jsou menší stromy rostoucí hlavně ve Středozemí. Granátové jablko je až 12 cm velká bobule se zvláštní vnitřní stavbou a zakulaceným šestibokým tvarem. Pod tlustou, tvrdou slupkou je šest až dvanáct pouzder, v nichž se ve sladkém červeném, bílém či růžovém rosolovitém míšku nachází semena. Celkový počet semen v jednom plodu zpravidla přesahuje 600. Granátová jablka obsahují cca 77 % vody, vápník, fosfor, železo, hořčík, velké množství sodíku, draslíku, cukrů, organické kyseliny (zejména kyselinu citrónovou), z vitamínů jsou významně zastoupeny vitamín B (B1, B2 a B3) a C, v menší míře pak i vitamín A ve formě provitamínu (karotenoidů); obsahují také 6 esenciálních a 9 neesenciálních aminokyselin.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, text, informace, rostliny, stromy, ovoce, zelenina, flora,

Prezentaci ppsx Ovoce a zelenina jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Flóra.

Od 19. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 61 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Ovoce a zelenina pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la marielle.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,42 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Ovoce a zelenina můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.