Prezentace ppsx - Obrázky z Chodska

Nejde-li Vám prezentace ppsx Obrázky z Chodska stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Chodsko má doposud velmi bohaté lidové tradice. Zachoval se zde pestrý lidový kroj a bohatý folklór. Zachovalo se i chodské nářečí a zvyky. Také se zde každý rok pořádá festival. Charakteristickým hudebním nástrojem jsou dudy. Z Chodska dnes pochází také české národní plemeno psa – chodský pes. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Trhanov, zámek, kostel, rybník, Baldovské návrší, památník, kaple Nejsvětější Trojice, Pec pod Čerchovem, kaple sv. Prokopa, roubenka, mlýn, Hrádek, Kozinův pomník, lípa, pes Chody, Újezd, kaple sv. Václava, pamětní síň Jana Sladkého Koziny, statek u Rosochů, u Keplů, Chodsko, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Obrázky z Chodska jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 29. 06. 2017 si prezentaci stáhlo 245 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Obrázky z Chodska pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,93 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Obrázky z Chodska můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.