Prezentace pps - Niagara

Nejde-li Vám prezentace pps Niagara stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Niagarské vodopády je souhrnné označení pro celkem tři sousedící vodopády na řece Niagara. Největší a nejznámější z nich "Podkova" dosahuje výšky 52 metrů. Převážná část Podkovy se nachází na území kanadské provincie Ontario. Druhý, menší "Americký vodopád" a třetí, nejmenší "Nevěstin závoj" leží celé na území amerického státu New York.

Klíčová slova: prezentace, ppsx, fotografie, obrázky, krajina, obloha, mraky, řeka, peřeje, vodopád, Niagara, USA, Kanada, Severní Amerika,

Prezentaci pps Niagara jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Jezera,moře,řeky.

Od 05. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 190 návštěvníku.

Prezentaci pps Niagara pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Stenley313.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,29 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Niagara můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.