Prezentace ppsx - Nejvyšší hory světa

Nejde-li Vám prezentace ppsx Nejvyšší hory světa stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Osmitisícové vrcholy jsou ve světě vzácností, kterou se může pyšnit pouze jeden světadíl – Asie. Právě na tomto kontinentě vyrostlo všech čtrnáct osmitisícovek, které najdeme ve dvou pohořích a pouze čtyřech státech. Pokud je řeč o pohořích, tak se jedná o Karákóram (5) a Himálaj (9). U států jsou těmi šťastnými Nepál (8), Čína (9), Indie (1) a Pákistán (5).

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, pohoří, Himalaje, Karákóram, hory, Mount Everest, K2, Kangchenjunga, Lhotse, Makalu, Cho-Oyu, Dhaulagiri, Manaslu, Nanga Parbat, Annapurna, Gasherbrum 1, Broad Peak, Gasherbrum 2, Shisha Pangma, Čína, Pakistán, Nepál, Indie, Asie,

Prezentaci ppsx Nejvyšší hory světa jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 21. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 840 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Nejvyšší hory světa pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Rickysorus.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,73 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Nejvyšší hory světa můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.