Prezentace ppsx - Naše hrady a zámky 2

Nejde-li Vám prezentace ppsx Naše hrady a zámky 2 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Jedna z fotografií této prezentace zobrazuje gotický hrad Pernštejn z poloviny 13. století. Stavba pánů z Pernštejna byla do 16. století několikrát rozšířena, přesto při přeměně na reprezentativní a pohodlné sídlo neztratila svou obranyschopnost, díky čemuž je Pernštejn řazen k nejvýznamnějším moravským hradům. Je památkově chráněn, v roce 1995 byl prohlášen národní kulturní památkou.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, hrady, zámky, Blatná, Březnice, Dětenice, Boskovice, Duchcov, Dobříš, Okoř, Pernštejn, Slavkov, Lány, Buchlovice, Zbraslav, Židlochovice, Koloděje, Česká republika,

Prezentaci ppsx Naše hrady a zámky 2 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 17. 02. 2017 si prezentaci stáhlo 305 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Naše hrady a zámky 2 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 114,3 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Naše hrady a zámky 2 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.