Prezentace ppsx - Národní park Lençóis Maranhenses

Nejde-li Vám prezentace ppsx Národní park Lençóis Maranhenses stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Národní park Lençóis Maranhenses je chráněné území na severovýchodě Brazílie. Jedná se o 1 566 km² písečných dun, vodních ploch a mangrovových porostů na pobřeží Atlantského oceánu. Nachází se 150 km východně od brazilského města São Luís. Park byl zřízen v roce 1981. Lokalita Lençóis Maranhenses je jedinečná tím, že i přes písečné duny se nejedná o poušť. Nacházejí se zde vodní toky přitékající z vnitrozemí, zdejší laguny se sladkou vodou jsou napájeny i dešťovými srážkami.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, písek, duna, řeka, laguna, mangrovy, národní park, Lençóis Maranhenses, Brazílie, Jižní Amerika,

Prezentaci ppsx Národní park Lençóis Maranhenses jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Jižní Amerika.

Od 08. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 178 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Národní park Lençóis Maranhenses pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Markétka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,3 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Národní park Lençóis Maranhenses můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.