Prezentace ppsx - Mumlavský vodopád

Nejde-li Vám prezentace ppsx Mumlavský vodopád stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Z hydrologického hlediska se jedná o jeden z nejmohutnějších vodopádů v České republice a to z něj dělá také jeden z nejkrásnějších a turisty nejvyhledávanějších vodopádů v Čechách. Zajímavostí vodopádu jsou pak tzv. obří hrnce a kotle nazývané také jako čertova oka, kterých se na toku nachází hned několik. Největší z nich dosahuje v průměru až 6 metrů a hloubky 3 metrů.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, stromy, voda, řeka, Mumlava, vodopád, KRNAP, Mumlavský vodopád, Česká republika,

Prezentaci ppsx Mumlavský vodopád jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 08. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 207 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Mumlavský vodopád pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Františka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,86 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Mumlavský vodopád můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.