Prezentace ppsx - Mramorové jeskyně v Patagonii

Nejde-li Vám prezentace ppsx Mramorové jeskyně v Patagonii stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Mramorová kaple je jihoamerická jeskyně v Patagonii, která opravdu dostojí svému jménu. Elegantně žíhané kamenné stropy se klenou nad azurovou hladinou jezera Carrera, o jehož vody se dělí dvě země - Chile a Argentina. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, jeskyně, mramor, mramorová kaple, jezero, Carrera, Patagonie, Chile, Argentina, Jižní Amerika,

Prezentaci ppsx Mramorové jeskyně v Patagonii jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 03. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 181 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Mramorové jeskyně v Patagonii pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Umberto J..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,9 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Mramorové jeskyně v Patagonii můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.