Prezentace ppsx - Mezinárodní evropská jezera

Nejde-li Vám prezentace ppsx Mezinárodní evropská jezera stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Jezero Čudsko-pskovské je největší mezinárodní evropské jezero. Má celkovou rozlohu 3555 km². Z toho největší část připadá na Čudské jezero (2610 km²), na Pskovské jezero pak 710 km² a nejmenší je Teplé jezero 235 km². Všechny tři části tvoří jednu vodní plochu, která leží v nadmořské výšce 30 m. Estonská část má rozlohu 1570 km² a ruská část 1985 km².

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, jezera, Čudsko-pskovské, Dojranské, Drysvjaty , Kahul, Luganské, Lago Maggiore, Prespanské, Malé Prespanské, Neziderské, Ohridské, Pyhäjärvi, Skadarské, Vyštytis, Upper Lough Erne, Ženevské, Evropa,

Prezentaci ppsx Mezinárodní evropská jezera jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Jezera,moře,řeky.

Od 30. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 376 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Mezinárodní evropská jezera pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Karel Ubl.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Mezinárodní evropská jezera můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.