Prezentace ppsx - Mexiko Baja California Sur

Nejde-li Vám prezentace ppsx Mexiko Baja California Sur stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Baja California Sur [bacha kalifornia sur] je jeden z 31 států Mexika. Rozkládá se na jižní polovině Kalifornského poloostrova. Sousedí se státem Baja California, hranicí mezi státy byla ustanovena 28. rovnoběžka severní šířky. Stát je omýván vodami Tichého oceánu na západním pobřeží a Kalifornským zálivem na východě.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, Baja, California, Sur, Mexiko, severní Amerika,

Prezentaci ppsx Mexiko Baja California Sur jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Severní Amerika.

Od 25. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 52 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Mexiko Baja California Sur pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lalo, Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Mexiko Baja California Sur můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.