Prezentace ppsx - Mexiko Baja California

Nejde-li Vám prezentace ppsx Mexiko Baja California stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Baja California, oficiálně Estado Libre y Soberano de Baja California (do češtiny volně přeloženo jako Svobodný a suverénní stát Dolní Kalifornie) je jeden ze 31 států, které spolu s jedním federálním distriktem tvoří federativní republiku Mexiko. Je to nejsevernější a nejzápadnější z těchto států. Má rozlohu 70 113 km², což je 3,57 % rozlohy Mexika. Na západě od něho se rozkládá Tichý oceán, na východě Sonora, americký stát Arizona a Kalifornský záliv, na jihu Baja California Sur a na severu americký stát Kalifornie. K Baja California patří i několik mexických ostrovů - např. Ángel de la Guarda, Cedros, Guadalupe či Montague.

Klíčová slova: prezentace, ppsx, fotografie, informace, anglicky, krajina, příroda, oceán, Baja California, Mexiko, Severní Amerika,

Prezentaci ppsx Mexiko Baja California jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Severní Amerika.

Od 16. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 58 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Mexiko Baja California pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Steve, Lalo.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Mexiko Baja California můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.