Prezentace ppsx - Melodie pro trombon

Nejde-li Vám prezentace ppsx Melodie pro trombon stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Pozoun neboli trombón je žesťový hudební nástroj. Oba názvy jsou synonyma a není mezi nimi z faktického hlediska žádný rozdíl. Ten je pouze v původu – trombón pochází z latiny, kdežto pozoun z němčiny. Pozoun je jedním z nejstarších hudebních nástrojů vyrobených z kovu. Za první moderní trombon se považuje výrobek nástrojaře Hanse Neuschela (†1533) z roku 1478.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, trombon, pozoun, Podzimní láska, Odpoledne v Neapoli, Roztoč to, Maluj zase obrázky, Tenkrát, Let čmeláka, Studánko stříbrná, Máme zelenou,

Prezentaci ppsx Melodie pro trombon jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 06. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 193 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Melodie pro trombon pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Melody.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,39 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Melodie pro trombon můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.