Prezentace ppsx - Meissen porcelán

Nejde-li Vám prezentace ppsx Meissen porcelán stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Míšeňský porcelán je první evropský porcelán. Jeho vynálezcem byl v roce 1708 Ehrenfried Walther von Tschirnhaus, po jehož smrti v jeho díle pokračoval jeho žák a spolupracovník Johann Friedrich Böttger. Podnik na jeho výrobu, který vznikl v roce 1710, patřil k nejslavnějším manufakturám svého druhu v Evropě a funguje dodnes pod názvem Staatliche Porzellan-Manufaktur Meissen GmbH.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, domy, obchod, sošky, talíře, hrnky, porcelán, Meissen, město, Míšeň,

Prezentaci ppsx Meissen porcelán jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 09. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 66 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Meissen porcelán pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la user.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 5,05 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Meissen porcelán můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.