Prezentace pps - Martinik

Nejde-li Vám prezentace pps Martinik stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Martinik je zámořský region a zámořský departement Francie, ležící na stejnojmenném ostrově v Karibském moři. Je součástí souostroví Malých Antil a nachází se mezi ostrovy Dominika a Svatá Lucie. Hlavním městem ostrova je Fort-de-France. Ostrov má rozlohu 1128 km², v roce 2009 na něm žilo 396 404 obyvatel.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, příroda, rostliny, květiny, moře, oceán, záliv, ostrov, město, domy, architektura, Martinik,

Prezentaci pps Martinik jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Ostrovní státy.

Od 04. 10. 2015 si prezentaci stáhlo 313 návštěvníku.

Prezentaci pps Martinik pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Bobby.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 8,52 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Martinik můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.