Prezentace ppsx - Luzern - Švýcarsko

Nejde-li Vám prezentace ppsx Luzern - Švýcarsko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Lucern je město ve Švýcarsku. Jde o hlavní město stejnojmenného kantonu a také okresu. Leží na severozápadním konci Lucernského jezera u výtoku řeky Reuss a jde o hospodářské a kulturní centrum regionu Innerschweiz středního Švýcarska.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Luzernské jezero, řeka, Reuss, mosty, Kapellbrücke, domy, fasády, Staré město, Nové město, Luzern, Švýcarsko ,

Prezentaci ppsx Luzern - Švýcarsko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 06. 03. 2017 si prezentaci stáhlo 279 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Luzern - Švýcarsko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Dejan.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,26 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Luzern - Švýcarsko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.