Prezentace ppsx - Léto a zima

Nejde-li Vám prezentace ppsx Léto a zima stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Sezónní změny jsou fenomén, který člověka zajímá. Oproti listnatým větvím stromů, ozářeným sluncem, zima ukazuje holé, nebo zasněžené větve vztyčené k obloze. Letní louka, která tak příjemně chladí bosé nohy, je v zimě přikryta závějemi a boty jsou nezbytné. Bored Panda skvěle zachycuje tyto změny. Uvidíte stejnou krajinu fotografovanou v letních nebo zimních měsících:

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, města, státy, budovy, moře jezero, léto, zima, roční doba,

Prezentaci ppsx Léto a zima jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Roční doby.

Od 20. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 56 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Léto a zima pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Delux.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 13,9 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Léto a zima můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.