Prezentace ppsx - Leptis Magna - Lybie

Nejde-li Vám prezentace ppsx Leptis Magna - Lybie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Leptis Magna, významné město říše Kartága, patřilo od roku 146 př. n. l. Římanům. V té době bylo Leptis Magna rozlehlým přístavem a obrovským tržištěm. Jednalo se o jedno z nejdůležitějších tržišť mezi Evropou a Afrikou své doby. Roku 109 udělil císař Traján městu titul colonia a udělal z něj římskou kolonii s římskými občanskými právy pro všechno městské obyvatelstvo.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, místa, ruiny, archeologie, vykopávky, výzkum, památky, město, Leptis Magna, Lybie, UNESCO,

Prezentaci ppsx Leptis Magna - Lybie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 07. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 203 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Leptis Magna - Lybie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Anička.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Leptis Magna - Lybie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.