Prezentace pps - Laos - 3

Nejde-li Vám prezentace pps Laos - 3 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Patuxai je válečný památník v centru Vientiane , Laos , který byl postaven v letech 1957 a 1968 Patuxai je věnován těm, kteří bojovali v boji za nezávislost od Francie. Byl postaven v době, kdy byl Laos ústavní monarchií a původně byl jednoduše znám jako "Anousavali" (paměť), věnovanou památce laoských vojáků, kteří zemřeli během druhé světové války a války za nezávislost z Francie v roce 1949.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, příroda, lesy, hory, řeka Mekong, města, Vientiane, Luang Prabang, domy, kláštery, chrámy, Asie, Laos,

Prezentaci pps Laos - 3 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Asie.

Od 22. 08. 2012 si prezentaci stáhlo 511 návštěvníku.

Prezentaci pps Laos - 3 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la jack.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,31 MBObrázky z Laosu velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Laos - 3 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.