Prezentace ppsx - Květiny barvy duhy

Nejde-li Vám prezentace ppsx Květiny barvy duhy stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Duha je optický úkaz, projevující se jako skupina soustředných barevných oblouků, které vznikají lomem a vnitřním odrazem slunečního nebo měsíčního světla na vodních kapkách v atmosféře. v této prezentaci najdete květiny v barvách, které najdete v duze.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová, květiny duha,

Prezentaci ppsx Květiny barvy duhy jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Flóra.

Od 31. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 258 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Květiny barvy duhy pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la L.P..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,49 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Květiny barvy duhy můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.