Prezentace ppsx - Květena amerických národních parků 3

Nejde-li Vám prezentace ppsx Květena amerických národních parků 3 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Fotografie v prezentaci jsou z národních parků
- Grand Teton je pojmenován podle hory Grand Teton, která je se svými 4 199 metry nejvyšší horou v pohoří Teton Range. Park byl založen 26. února 1929 a jeho rozloha činí téměř 1 255 km².
-Olympijský národní park byl založen roku 1909. V roce 1976 se park stal mezinárodní biosférickou rezervací a v roce 1981 byl zařazen do světového dědictví UNESCO.
-Národní park Crater Lake je pátým nejstarším parkem ve Spojených státech, byl založený v roce 1902.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, příroda, místa, hory, lesy, louky, květiny, oměj, orlíček, rdesno, korálice, ostrožka, vrbovka, kopyšník, slunečnice, hvězdnice, plícněnka, všivec, dračík, lupina, ,

Prezentaci ppsx Květena amerických národních parků 3 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Národní parky.

Od 27. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 300 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Květena amerických národních parků 3 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,65 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Květena amerických národních parků 3 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.