Prezentace ppsx - Kubistické památky v Praze

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kubistické památky v Praze stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Praha se jako jedno z mála světových měst může pochlubit hned několika kubistickými stavbami. Nikde jinde než v Praze a českých zemích kubisté nestavěli v takové míře. Domy, jako je rohový činžovní dům v Neklanově ulici a Dům u černé Matky Boží v Celetné ulici, nespatříte v celé Praze ani nikde jinde ve světě.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, architektura, kubismus, domy, dům Diamant, Dům u Černé Matky Boží v Celetné ulici, Kovařovicova vila, trojdům na Rašínově nábřeží, Libeňský most, Praha, Česká republika,

Prezentaci ppsx Kubistické památky v Praze jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 01. 03. 2017 si prezentaci stáhlo 207 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kubistické památky v Praze pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,96 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kubistické památky v Praze můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.