Prezentace ppsx - Krásy Brazílie

Nejde-li Vám prezentace ppsx Krásy Brazílie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Nad městem Rio de Janeiro se tyčí socha Krista Spasitele, která je symbolem města. Měří 30 metrů a stojí na podstavci, který je vysoký 7 metrů. Hlava sochy váží 35,6 tuny, jedna ruka 9,1 tuny a vzdálenost mezi napřaženýma rukama je 23 metrů. Celá socha váží okolo 700 tun. Od roku 2012 je společně s dalšími přírodními památkami Ria zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, socha Krista Spasitele, pláže, moře, města, Rio de Janeiro, Porto Alegre, Belem, Cutiriba, Fortaleza, Brazílie, Jižní Amerika,

Prezentaci ppsx Krásy Brazílie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Jižní Amerika.

Od 17. 04. 2017 si prezentaci stáhlo 283 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Krásy Brazílie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Andrew.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,48 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Krásy Brazílie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.