Prezentace ppsx - Kostely v Plzeňském kraji 7

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kostely v Plzeňském kraji 7 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kostel svaté Markéty se nachází uprostřed obce Ves Touškov. Podle dochovaných podkladů se předpokládá, že byl postaven v roce 1350. Donedávna se uvnitř kostela nacházel cenný cyklus obrazů křížové cesty; před několika lety však došlo k jejich odcizení. -

Klíčová slova: prezentace s hudbu, fotografie, kostely, Domažlice, Chotiměř, Chrastavice, Milavče, Třebnice, Hradišťany, Dolany, Zdeslav, Horní Metelsko, Chalupy, Dnešice, Vícov, Bělá nad Radbuzou, Dolní Lukavice, Honezovice, Ves Touškov, Kostelec, Nedražice, Plzeňský kraj, Česká republika ,

Prezentaci ppsx Kostely v Plzeňském kraji 7 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 21. 10. 2016 si prezentaci stáhlo 420 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kostely v Plzeňském kraji 7 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 5,77 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kostely v Plzeňském kraji 7 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.