Prezentace ppsx - Kostely

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kostely stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Potřeba křesťanské sakrální architektury vyrostla z pravidelných setkávání prvních křesťanů v soukromých domech. V okamžiku, kdy velikost jednotlivého společenství přerostlo soukromé prostory, v nichž se scházelo, začaly se stavět budovy přímo určené k bohoslužbě. K velkému rozmachu bohoslužebných prostor došlo posléze s ediktem milánským císaře Konstantina I. Velikého.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, kostely, Iglesia de San Andres, Iglesia de Santo Domingo, Iglesia del Corpus Christi, interiér, klenba, obrazy, oltář, architektura, exteriér,

Prezentaci ppsx Kostely jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Různé .

Od 23. 11. 2017 si prezentaci stáhlo 326 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kostely pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la usuario.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,39 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kostely můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.