Prezentace ppsx - Korfu - "smaragd Středomoří"

Nejde-li Vám prezentace ppsx Korfu - "smaragd Středomoří" stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Asi 10 km od hlavního města Kerkyry leží palác Achilleion. Nechala si ho postavit císařovna Sisi, která si ostrov Korfu zamilovala a ráda se sem vracela. Palác pojmenovala císařovna po hrdinovi Achillovi, kterého velmi obdivovala pro jeho sílu. V současné době slouží palác jako muzeum císařovny, kde si návštěvníci mohou prohlédnout její ložnici či pracovnu.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, příroda, moře, ostrov, záliv, pobřeží, město, pevnost, město duchů, vesnice, Paleo Períthia, Kerkyra, Korfu, Řecko, Evropa,

Prezentaci ppsx Korfu - "smaragd Středomoří" jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 29. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 258 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Korfu - "smaragd Středomoří" pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Marta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,4 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Korfu - "smaragd Středomoří" můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.