Prezentace ppsx - Katedrála Notre-Dame Paříž

Nejde-li Vám prezentace ppsx Katedrála Notre-Dame Paříž stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Požár katedrály Notre-Dame v Paříži, vypukl večer v pondělí 15. dubna 2019, zcela uhašen byl v úterý 16. dubna ráno, po zhruba 12 hodinách. Požár zničil téměř celou střechu včetně typického sanktusníku, část vitrážových oken a část nosných kleneb v chrámové lodi. Spolu s následky hašení také částečně poškodil vnitřní vybavení, většina vzácných artefaktů však byla zkázy ušetřena.

Klíčová slova: prezentace, ppsx, fotografie, obrázky, požár, katedrála, Notre-Dame, Paříž, Francie,

Prezentaci ppsx Katedrála Notre-Dame Paříž jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 20. 04. 2019 si prezentaci stáhlo 137 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Katedrála Notre-Dame Paříž pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,4 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Katedrála Notre-Dame Paříž můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.