Prezentace ppsx - Kanada - pravý sever

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kanada - pravý sever stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kanada je rozlohou druhá největší země světa. Název Canada pochází z řeči Huronů – kanata = vesnice, uskupení vesnic, osídlení). V roce 1535 použili indiáni toto slovo pro označení osady Stadacona. Postupně se území takto označovaná stále rozšiřovala a od roku 1547 se toto pojmenování začalo objevovat na mapách. Nahradilo tak název území "Nová Francie"..

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, místa, krajina, příroda, jezera, řeky, hory, lesy, Kanada, Severní Amerika,

Prezentaci ppsx Kanada - pravý sever jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Severní Amerika.

Od 05. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 416 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kanada - pravý sever pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Gebruiker.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kanada - pravý sever můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.