Prezentace ppsx - Kalendář proměny 2010- 2012

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kalendář proměny 2010- 2012 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V tomto projektu režiséra, scénáristy Marka Škarpy a fotografa, výtvarníka Petra Kurečky se známé herečky, zpěvačky a režisérka proměnily ve slavné osobnosti. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Květa Fialová, Naďa Konvalinková, Jana Krausová, Chantal Poullain, Anna Polívková, Zuzana Bydžovská, Bára Hrzánová, Bára Basiková, Marta Kubišová, Monika Načeva, Ester Kočičková, Věra Chytilová, Nadace Archa Chantal, kalendář, proměny,

Prezentaci ppsx Kalendář proměny 2010- 2012 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 28. 10. 2015 si prezentaci stáhlo 218 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kalendář proměny 2010- 2012 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Kapr.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,14 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kalendář proměny 2010- 2012 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.