Prezentace ppsx - Juliette Clovis keramická krása

Nejde-li Vám prezentace ppsx Juliette Clovis keramická krása stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Francouzská sochařka Juliette Clovis má kromě umění další zájmy ve svém životě. Říká, že v jejím rodinném domě, když vyrůstala, byla zdůrazněna různá pole klasických studií. Jako vysokoškolská studentka se kromě dějin umění věnovala právu. A po dokončení těchto titulů pracovala několik let v komunikaci. Ale znepokojující osobní událost, ke které došlo, když jí bylo 24, ji motivovala, aby se zaměřila na umění. Vrátila se do školy a získala další titul, tento v grafickém designu.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, sochy, vejce, keramika, umění, Juliette Clovis,

Prezentaci ppsx Juliette Clovis keramická krása jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 04. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 50 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Juliette Clovis keramická krása pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la LMP.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,68 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Juliette Clovis keramická krása můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.