Prezentace ppsx - Jižní Afrika království květin

Nejde-li Vám prezentace ppsx Jižní Afrika království květin stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Jižní Afrika je region v jižní části kontinentu Afrika. Jižní Afrika leží v tropickém suchém podnebném pásu, z většiny na pánvi Makarikari. Od jihu jsou zde savany, polopouště a pouště. Na západě je Namibská poušť, dále poušť Kalahari. Oblastí protékají řeky Oranžská řeka, Limpopo a Zambezi, na které též leží známé Viktoriiny vodopády. K regionu patří i četné ostrovy (Komory, Maskarény, Madagaskar).

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, květiny, flora, Jižní Afrika, Afrika,

Prezentaci ppsx Jižní Afrika království květin jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Afrika.

Od 24. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 94 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Jižní Afrika království květin pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Tony, Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,7 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Jižní Afrika království květin můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.