Prezentace pps - Jizerka bez upolínů

Nejde-li Vám prezentace pps Jizerka bez upolínů stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Osadou protéká potok Jizerka, do něj se zde vlévají Sklářský a Safírový potok. Podle potoka je osada také pojmenovaná, někdejší název Vilémova výšina z roku 1815 po synu tehdejšího majitele panství Clam-Gallase se neujal. Nedaleko osady, podél horské silnice na Smědavu, se nachází národní přírodní rezervace Rašeliniště Jizerky.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, příroda, domky, lesy, potok, Jizerka, osada Jizerka, Česká republika,

Prezentaci pps Jizerka bez upolínů jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 05. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 156 návštěvníku.

Prezentaci pps Jizerka bez upolínů pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Bohumil Žďárský.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 12,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Jizerka bez upolínů můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.