Prezentace pps - Japonské přírodní parky a zahrady

Nejde-li Vám prezentace pps Japonské přírodní parky a zahrady stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

KAMAKURA v Japonsku najdete na několika čtverečních kilometrech parky, chrámy a svatyně, rozlehlá pohřebiště a také třináctimetrového bronzového Buddhu (Great Buddha).

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, příroda, krajina, park, Kitamaya, Mikurigaige, Oonoshi, Seigantoji, Kumano Hongu Taisha, botanická zahrada, hory, Shibutsu, Tateyama, Hodaka, architektura, město, hotel, Japonsko,

Prezentaci pps Japonské přírodní parky a zahrady jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Asie.

Od 16. 10. 2012 si prezentaci stáhlo 620 návštěvníku.

Prezentaci pps Japonské přírodní parky a zahrady pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la jack.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,55 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Japonské přírodní parky a zahrady můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.